top of page

Referent divízie environmentálnych projektov

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkaný plat (brutto): 1092 € hrubá mzda po skúšobnej dobe + výkonnostná odmena

Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce

• vedenie služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť odpadového, vodného hospodárstva a ochrany ovzdušia),

• spracovanie dokumentácie v oblasti odpadového hospodárstva (vedenie evidencie o vzniku odpadu a nakladaní s ním, spracovanie ohlásení v zmysle zákona o odpadoch)

• spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (EIA).

• spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 39/2013 Z. z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania životného prostredia a o zmene a doplnení niektorých zákonov IPKZ.

• spracovanie pridelenej dokumentácie pre spoločnosť DETOX s.r.o.,

• spracovanie dokumentácie v oblasti vodného hospodárstva - havarijné plány, prevádzkové poriadky vodných stavieb, spracovanie žiadosti o povolení nakladania as vodami a vodných stavieb, spracovanie žiadostí o súhlasy, spracovanie povinných hlásení vo vodnom hospodárstve.

Pozícia vhodná pre absolventa: Prax v odbore a prehľad aktuálnej legislatívy v oblasti ochrany životného prostredia výhodou.

Iné výhody:

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

• práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie Vysokoškolské I. , II.  stupňa

Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický  jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti

Balík Microsoft Office

Vodičský preukaz sk. B

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page