top of page

Prijímací technik/skladník/manipulant KE

Miesto výkonu práce

Košice, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme ľudí, ktorí majú radi ekológiu a čisté životne prostredie "Sme tu pre nás"- každý z nás môže pridať ruku  k dielu. Pridáš ju aj Ty?

Spoločnosť Detox s.r.o. príjme na svoju prevádzku v Košiciach  šikovného, komunikatívneho a fyzicky zdatného zamestnanca na pozíciu prijímací technik.

Práca sa vykonáva v 1 zmennej prevádzke.

Miesto výkonu práce: Košice, Kokšov-Bakša

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia s priemyselným odpadom pomocou manipulačnej techniky(VZV, čerpadlá)

- Spracovanie odpadov na zariadeniach(drvenie, lisovanie)

- Práca na VZV, zber, nakládka, vykládka odpadov z nákladných vozidiel

- Označovanie skladovacích obalov identifikačnými listami

- Vypĺňanie sprievodnej dokumentácie

- Zabezpečenie plynulého chodu prevádzky odpadového hospodárstva

- Pre výkon práce je potrebná fyzická zdatnosť, prax na VZV výhodou

Štruktúrovaný životopis zasielajte  mailom na detox@detox.sk

Zamestnanecké výhody, benefity:

- prémie po skúšobnej dobe,

- benefity spoločnosti podľa mzdovej smernice,

- všetky ostatné zákonné príplatky budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine

Informácie o výberovom konaní:

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Mzdové podmienky:

- Priemerná mzda 1100-1300€/mesiac brutto

- Možnosť zvýšenia mzdy po odpracovaných rokoch

- Príplatky za zmeny podľa zákonníka práce

- Príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy, komunikáciu s riadiacimi pracovníkmi

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page