top of page

Prevádzkový chemik

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

-  obsluha technologickej linky neutralizačnej stanice pri spracovaní chemických látok

-  zber a preprava chemických látok v rámci Slovenska

-  manipulácia s IBC kontajnermi a inými obalmi pomocou manipulačnej techniky a      vysokozdvižného vozíka

-  triedenie a zneškodňovanie chemických látok

-  ide o fyzicky náročnú prácu

Zamestnanecké výhody, benefity

-  v prípade potreby príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok

-  jednorazový / ročný príspevok za dochádzku po splnení podmienok

-  práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania

-  vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom

-  stravné lístky v hodnote 4,80€ za každý odpracovaný deň

-  možnosť zvyšovania kvalifikácie, s ktorou súvisia príplatky až do výšky 150 EUR

Mzda: 1 078 – 1 240 € / mesiac

Informácie o výberovom konaní

Prosíme všetkých uchádzačov aby v prípade záujmu zasielali svoje aktuálne životopisy na detox@detox.sk , na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, spracovanie odpadov

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou

chemický smer nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický priemysel, technické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa:

nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- zodpovednosť

- pracovitosť

- dochvíľnosť

- presnosť

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page