top of page

Manažér predaja / obchodný zástupca

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý/á rád/rada komunikuje so zákazníkom, je zodpovedný/á, pracovitý/á a má obchodného ducha. Radi ťa naučíme všetko potrebné, aby si sa stal/a profesionálom / profesionálkou v oblasti environmentalistiky s dôrazom na zneškodňovanie /zhodnocovanie priemyselných odpadov. Neľakaj sa, je to obchodovanie ako každé iné, avšak s perspektívnou komoditou.  Po krátkom zaškolení to určite zvládneš.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto): 1.190 – 1.720 €/mesiac

Základná mzda je pri nástupe 1.190 Eur + variabilná zložka, ktorá môže pri dosahovaní výsledkov po skúšobnej dobe dosahovať výšku cca 520 Eur. Okrem toho ďalšie benefity.

Termín nástupu: Ihneď /ASAP

Druh pracovného úväzku: TPP

Náplň práce

- Kontaktovanie súčasných aj nových zákazníkov

- Rokovania so zákazníkmi s cieľom ponúknuť služby spoločnosti DETOX s.r.o.

- Práca s informačným systémom spoločnosti

- Aktívne vyhľadáva a získava nových zákazníkov.

Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Iné výhody:

• dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti

• možnosť sebarealizácie

• dochádzkový bonus až do výšky 300€ ročne + iné benefity

• práca v dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie stredoškolské

Počítačové znalosti balík Microsoft Office

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Bezúhonnosť

- Slovný prejav bez rečových vád

- Dobré komunikačné schopnosti

- Vytrvalosť a pozitívny prístup k práci

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page