Manažér divízie environmentálnych projektov

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto): 1 152 € hrubá mzda

Termín nástupu: Ihneď

Druh pracovného úväzku: plný úväzok

Náplň práce

•vedenie služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť odpadového, vodného hospodárstva a ochrany ovzdušia),

•spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (EIA).

•spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 39/2013 Z. z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania životného prostredia a o zmene a doplnení niektorých zákonov IPKZ.

•spracovanie pridelenej dokumentácie pre spoločnosť DETOX s.r.o.,

•spracovanie dokumentácie v oblasti odpadového hospodárstva (vedenie evidencie o vzniku odpadu a nakladaní s ním, spracovanie ohlásení v zmysle zákona o odpadoch),

•spracovanie a aktualizácie dokumentácie v oblasti životného prostredia - ochrany ovzdušia:  vypracovanie žiadostí o udelenie súhlasov pre stredné a veľké zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie žiadostí o udelenie postupu výpočtu pre zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie prevádzkových poriadkov a prevádzkových evidencií v zmysle platnej legislatívy na úseku ochrany ovzdušia, vypracovanie súboru technicko - prevádzkových parametrov a technicko-organizačných opatrení na zabezpečenie ochrany ovzdušia pri prevádzke stacionárneho zdroja znečisťovania, spracovanie hlásení NEIS.

Pozícia vhodná pre absolventa NIE: Prax v odbore minimálne 2 roky

Zamestnanecké výhody:

•práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

•práca v mladom a dynamickom kolektíve

•jednorazový / ročný príspevok za dochádzku po splnení podmienok

•práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu 30 rokov

•vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom

•príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy,

•po odpracovaných rokoch možnosť získania 13. a 14. platu,

•stravné lístky v hodnote 4,80 € za každý odpracovaný rok,

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanieVysokoškolské I. , II.  Stupňa, technického prípadne prírodovedného smeru

Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický  jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti

Balík Microsoft Office

Vodičský preukaz sk. B

Osobnostné predpokladyZodpovednosť, komunikatívnosť, ochota pracovať podľa potreby.