top of page

Asistent divízie environmentálnych projektov

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkaný plat (brutto): 1029 € hrubá mzda po skúšobnej dobe + výkonnostné odmeny

Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce

• vedenie služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť odpadového, vodného hospodárstva a ochrany ovzdušia),

• asistentské služby pre DEP (zasielanie pošty na príslušné úrady, spracovanie štatistík, ...),

• spracovanie pridelenej dokumentácie pre spoločnosť DETOX s.r.o.,

• spracovanie dokumentácie v oblasti odpadového hospodárstva (vedenie evidencie o vzniku odpadu a nakladaní s ním, spracovanie ohlásení v zmysle zákona o odpadoch),

• spracovanie a aktualizácie dokumentácie v oblasti životného prostredia - ochrany ovzdušia:  vypracovanie žiadostí o udelenie súhlasov pre stredné a veľké zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie žiadostí o udelenie postupu výpočtu pre zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie prevádzkových poriadkov a prevádzkových evidencií v zmysle platnej legislatívy na úseku ochrany ovzdušia, vypracovanie súboru technicko - prevádzkových parametrov a technicko-organizačných opatrení na zabezpečenie ochrany ovzdušia pri prevádzke stacionárneho zdroja znečisťovania, spracovanie hlásení NEIS.

Pozícia vhodná pre absolventa: Prax v odbore a prehľad aktuálnej legislatívy v oblasti ochrany životného prostredia výhodou.

Iné výhody:

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

• práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou

Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický  jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti

Balík Microsoft Office

Vodičský preukaz sk. B

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page