top of page

Asistent / Asistentka

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý/á rád/rada komunikuje so zákazníkom, je zodpovedný/á, pracovitý/á. Táto pozícia si vyžaduje človeka, ktorý rád pracuje v kancelárii, má dobré organizačné a komunikačné zručnosti, chuť učiť sa nové veci.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto): 1.010 – 1.280 EUR/mesiac

Základná mzda je pri nástupe  780 - 850 Eur. Finálna výška platu bude závisieť od skúseností a zručností uchádzača.

Termín nástupu: Ihneď /ASAP

Druh pracovného úväzku: doba určitá / zatupovanie počas materskej dovolenky

Náplň práce

- Prijímanie a spracovanie mailových a telefonických požiadaviek/objednávok od zákazníkov

- Vkladanie dát do databázy

- Vedenie požadovaných evidencií

- Vykonávanie administratívnych prác

Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Iné výhody:

• dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti

• možnosť sebarealizácie

• dochádzkový bonus až do výšky 300€ ročne + iné benefity

• práca v dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredoškolské

Počítačové znalosti: balík Microsoft Office

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Bezúhonnosť

- Slovný prejav bez rečových vád

- Dobré komunikačné schopnosti

- Vytrvalosť a pozitívny prístup k práci

Informácie o výberovom

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností a

konaní telefonického kontaktu posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 18/2018  Zb. o ochrane osobných údajov.

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page