Technológ

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme kandidáta, ktorý  bude s radosťou a ochotne pracovať s vysokým nasadením, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií  a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica, práca vyžaduje cestovanie do našich prevádzok Rimavská Sobota, Dolný Kubín

Ponúkaný plat (brutto): plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Pracovný pomer: na dobu určitú, 12 mesiacov

Mzdové podmienky (brutto):

1260 EUR +  do 20 % osobné hodnotenie a do 40 % výkonnostné odmeny.

Náplň práce

-Vyhodnocovať všetky technologické procesy vo výrobe  i novo testované technológie,

-Spolupracovať pri návrhoch nových technológií spoločnosti

-Zabezpečovať plánovanie a vyhodnocovanie technologických procesov s cieľom optimalizovať výrobný proces,

-Spolupracovať s kolegami všetkých útvarov pri optimalizácií existujúcej výroby alebo pri zavádzaní nových procesov,

-Pravidelne aktualizovať všetky zmeny v technológií,

Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Zamestnanecké výhody:

•Jednorázový /ročný príspevok za dochádzku po splnené podmienok

•Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania

•Vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom,

•Príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy,

•Po odpracovaných rokoch možnosť získania 13. – 14 . platu

•Stravné lístky v hodnote 4,80 € za každý odpracovaný deň

•práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

•práca v mladom a dynamickom kolektíve

•možnosť sebarealizácie

•možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie vysokoškolské, chemické alebo technického zamerania

Počítačové znalosti balík Microsoft Office

Predpoklady a zručnosti

-prax na podobnej pozícií výhodou

-Dobré komunikačné schopnosti

-Profesionálne vystupovanie

-Pro - klientske myslenie

-Chuť pracovať a nie iba tráviť čas v práci

-Vytrvalosť a pozitívny prístup k riešeniu problémov