Technológ

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme kandidáta, ktorý  bude s radosťou a ochotne pracovať s vysokým nasadením, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií  a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto): plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto):

Nástupný plat: cca. 1500€/mesačne + výkonnostné odmeny do 6 000€ ročne

Náplň práce

- Dohliadať na chod technologickej linky, upravovať technologické procesy

- Vyhodnocovať všetky technologické procesy vo výrobe  i novo testované technológie,

- Spolupracovať pri návrhoch nových technológií spoločnosti

- Zabezpečovať plánovanie a vyhodnocovanie technologických procesov s cieľom optimalizovať výrobný proces,

- Spolupracovať s kolegami všetkých útvarov pri optimalizácií existujúcej výroby alebo pri zavádzaní nových procesov,

- Pravidelne aktualizovať všetky zmeny v technológií,

Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Zamestnanecké výhody:

• Jednorázový /ročný príspevok za dochádzku po splnené podmienok

• Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania

• Vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom,

• Príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy,

• Po odpracovaných rokoch možnosť získania 13. – 14 . platu

• Stravné lístky v hodnote 4,80 € za každý odpracovaný deň

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

• práca v mladom a dynamickom kolektíve

• možnosť sebarealizácie

• možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie vysokoškolské, chemické alebo technického zamerania

Počítačové znalosti balík Microsoft Office

Predpoklady a zručnosti

- prax na podobnej pozícií výhodou

- Dobré komunikačné schopnosti

- Profesionálne vystupovanie

- Pro - klientske myslenie

- Chuť pracovať a nie iba tráviť čas v práci

- Vytrvalosť a pozitívny prístup k riešeniu problémov