Produkt manažér - koncoví spracovatelia

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme kandidáta, ktorý bude s radosťou pracovať, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Bude presadzovať zmeny a nevzdá sa pri počiatočných neúspechoch.

Informácie o pracovnom mieste:

Produkt manažér vykonáva predovšetkým obchodnú činnosť súvisiacu so zneškodnením /zhodnotením  odpadov. Jeho úlohou je komunikovať so súčasnými odberateľmi, rokovať o aktuálnych podmienkach odberu odpadov, pripravovať a predkladať podklady na schválenie obchodnému riaditeľovi. Produkt manažér realizuje prieskum na slovenskom a zahraničnom trhu a navrhuje optimalizáciu nákladov spoločnosti.

Miesto výkonu    Závod Banská Bystrica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-  Intenzívna komunikácia so súčasnými subdodávateľmi služieb (SR, zahraničie).

-  Aktívne vyhľadáva a získava nových subdodávateľov služieb (SR, zahraničie).

-  Vedie obchodnú agendu v elektronickej a písomnej forme.

-  Zodpovedá za plnenie individuálneho plánu a zadaných úloh a dodržiavanie dohodnutých podmienok spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: Vysokoškolské I. alebo II. stupňa alebo stredoškolské s maturitou, (technické resp. chemické výhodou)

Zameranie, odbor: Ekonomické alebo technické zameranie environment alebo chemický odbor -  výhodou

Vodičský preukaz: Skupiny B

Znalosti:Znalosť Aj resp. Nj (komunikácia so zahraničnými partnermi),  práca PC

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Výborné komunikačné znalosti.

Technické myslenie a obchodné zručnosti.

Samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť.

Znalosti problematiky v oblasti životného prostredia výhodou

Mzdové podmienky

Brutto mzda 1.350 Eur / mesiac + odmeny po skúšobnej dobe na základe dosiahnutých výsledkov