Manipulant / skladník s VZV - Trnava

Miesto výkonu práce

Trnava, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

- nakládka a vykládka materiálov pomocou VZV

- manipulačná činnosť týkajúca sa zberu, triedenia, evidovanie druhotných surovín

- zber a odvoz obalov pomocou VZV z určených stanovíšť v rámci hál,

- označovanie skladovacích obalov identifikačnými listami,

- vedenie evidencie vratných obalov, vypĺňanie sprievodnej dokumentácie

- udržiavanie čistoty na pracovisku

- dodržiavanie podmienok BOZP, požiarnych predpisov a interných príkazov

- pre výkon práce je potrebná fyzická zdatnosť a výhodou je prax a preukaz na VZV

Pracovný čas - 40 hod / týždeň

Práca sa vykonáva v 1 zmennej prevádzke od 7:00 -15:30

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať priamo vedúceho prevádzky:

p. Milan Biskorovajný  + 421 907 342 927,

Životopis so žiadosťou prosím posielajte na e-mailovú adresu : detox@detox.sk

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Náborový príspevok až do výšky 1500€

- zázemie perspektívnej a stabilnej spoločnosti podnikajúcej na Slovenskom trhu 30 rokov

- možnosť odborného rastu, zabezpečenie školení a rozvojových aktivít

- príspevok na poistenie škody spôsobenej zamestnávateľovi

- pravidelné ročné zvyšovanie miezd

- príspevky pri pracovných výročiach a životných jubileách

- účasť na rôznych spoločných podujatiach pre zamestnancov

- iné benefity spoločnosti podľa mzdovej smernice,

- všetky ostatné zákonné príplatky prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine,

- stravné lístky v hodnote 4,8 €,

Informácie o výberovom konaní:

Vybraných uchádzačov budeme osobne kontaktovať

Mzdové podmienky:

- priemerná mzda 925 - 1170 eur v hrubom

- pravidelné ročné zvyšovanie mzdy

- príplatky za zmeny podľa zákonníka práce

- príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy, komunikáciu s riadiacimi pracovníkmi

- po odpracovaných rokoch  možnosť získania 13-14. platu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- stredoškolské vzdelanie ideálne technického zamerania

- prax a osvedčenie pre používanie VZV výhodou

- zodpovedný prístup k pracovnej dochádzke

- samostatnosť, spoľahlivosť a chuť pracovať