top of page

Asistent predaja / referent predaja – zastupovanie počas MD a RD

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme kandidáta, ktorý bude s radosťou a ochotne pracovať s vysokým nasadením, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu: Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto): plný úväzok

Termín nástupu: Ihneď /ASAP

Mzdové podmienky (brutto):

840 EUR +  do 20 % výkonnostná odmena, ktorá je vyplácaná mesačne.

Náplň práce

- Telefonické kontaktovanie súčasných aj nových zákazníkov,

- Informovanie o aktuálnej ponuke spoločnosti DETOX s.r.o. - odber odpadových olejov, podmienky výkupu

- Zaslanie aktuálnej ponuky zákazníkovi e-mailom

- Telefonické dopytovanie spätnej väzby na predloženú ponuku

- Práca s informačným systémom spoločnosti

Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Iné výhody:

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

- práca v mladom a dynamickom kolektíve

- možnosť sebarealizácie

- možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

- Požadované vzdelanie stredoškolské, vysokoškolské I. , II.  stupňa

- Počítačové znalosti  balík Microsoft Office

Predpoklady a zručnosti

- Dobré komunikačné schopnosti

- Profesionálne vystupovanie

- Pro - klientske myslenie

- Chuť pracovať a nie iba tráviť čas v práci

- Vytrvalosť a pozitívny prístup k riešeniu problémov

Informácie o výberovom  Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností a

konaní telefonického kontaktu posielajte na e-mail: detox@detox.sk. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

bottom of page