Vodič - Trnava

Miesto práce

Trnava, Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

čo najskôr

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 € + diéty, po skúsobnej dobe bude ku mzde vyplácaná výkonnostná odmena vo výške 0 - 300 €. Ostatné peňažné a nepeňažné benefity budú prebraté na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha prideleného vozidla,

-plnenie prepravných úloh podľa zadania,

-starostlivosť o pridelené vozidlo,

-vykonávanie nakládok a vykládok,

- denná vnútroštátna preprava

Zamestnanecké výhody, benefity

Zamestnancovi ponúkame: školenia a absolvovanie všetkých potrebných kurzov potrebných pre výkon prác hradí zamestnávateľ ,

- precízne zaškolenie obsluhy špeciálnych vozidiel,

- férová mzda včas a celá na pracovnom liste (páske),

- celodenné diéty a slušné ubytovanie pre uchádzačov mimo Trnavského kraja hradí zamestnávateľ,

- rôzne zamestnanecké benefity.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom Váš štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou a uvedeným miesta výkonu práce na e-mailovu adresu: milan.varinsky@detox.sk.

Kontaktovať bude iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenie EÚ o ochrane fyzických osôb (GDPR) dáva úchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti DETOX s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C+E

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax vodiča skupiny E najmenej 2 roky ,

- karta vodiča do digitálneho tachografu,

- profesná karta vodiča

- školenie ADR 3,8,9 rozšírené o prepravu v cisternách výhodou,

- obsluha zdvíhacích zariadení - hákový naťahovač, HČ výhodou,

- obsluha tlakových nádob stabilných výhodou,

- dobrý zdravotný stav pre vykonávanie prác vodiča z povolania,

- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, časová flexibilita

Mám záujem