Produkt manažér

Hľadáme kandidáta na pozíciu Produkt manažér, ktorý  bude s radosťou a ochotne pracovať s vysokým nasadením, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií  a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Bude presadzovať zmeny a nevzdá sa pri počiatočných neúspechoch.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Produkt manažér vykonáva obchodnú činnosť súvisiacu s nákupom tovaru a predajom produktov na území SR ako i v zahraničí tak aby splnil stanovený obchodný plán. Monitoruje úroveň tržieb a ziskovosť jednotlivých obchodných prípadov.

Vykonávané činnosti:

  • Starostlivosť o databázu existujúcich zákazníkov
  • Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov,
  • Pravidelné obchodné návštevy,
  • Vedenie obchodných rokovaní
  • Vedenie obchodnej agendy

Zodpovednosť za:

  • Za plnenie obchodného plánu
  • Za plnenie zadaných úloh,
  • Dodržiavanie platobných podmienok a stav pohľadávok vo zverenom regióne

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. alebo II. stupňa, zameranie technické alebo chemické zameranie

Vodičský preukaz:  Skupiny B

Znalosti:

práca na PC v programoch WORD, EXCEL, OUTLOOK

jazykové: anglický jazyk alebo nemecký jazyk

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť
  • samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť,
  • obchodné zručnosti

Informácie o výberovom konaní:

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností a telefonického kontaktu posielajte na e-mail: dana.hlavacikova@detox.sk

V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Mám záujem