Produkt manažér – koncoví spracovatelia

Hľadáme kandidáta, ktorý  bude s radosťou pracovať, bude ochotný sa učiť nové veci, bude iniciatívne hľadať riešenia vzniknutých situácií  a nebude sa báť niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Bude presadzovať zmeny a nevzdá sa pri počiatočných neúspechoch.

Informácie o pracovnom mieste:

Produkt manažér vykonáva predovšetkým akvizičnú činnosť súvisiacu s nákupom služieb pre spoločnosť tak, aby minimalizoval náklady súvisiace s činnosťou spoločnosti (obchodnou a prevádzkovou), aby zabezpečil zneškodnenie/zhodnotenie odpadov a plynulosť toku odpadov. Produkt manažér analyzuje a optimalizuje náklady súvisiace so zneškodnením/zhodnotením odpadov u obchodných partnerov a navrhuje optimalizáciu dodávateľských tokov.

Miesto výkonu                                     Závod Banská Bystrica

Náplň práce, informácie
o pracovnom mieste

-      Aktívne vyhľadáva a získava potenciálnych dodávateľov služieb (SR, zahraničie).

Vedie obchodné rokovania a rokuje o podmienkach spolupráce.

Vedie obchodnú agendu v elektronickej a písomnej forme.

Zodpovedá za plnenie individuálneho plánu a zadaných úloh a dodržiavanie dohodnutých podmienok spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie            Vysokoškolské I. alebo II. stupňa alebo stredoškolské s maturitou ;                             (technické resp. chemické výhodou)

Zameranie, odbor:                   Chemické alebo technické zameranie -  výhodou

Vodičský preukaz:                   Skupiny B

Znalosti:                                  znalosť Aj resp. Nj (obchodné rokovania v zahraničí),  práca PC

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

                                                Technické myslenie a obchodné zručnosti.

                                               Výborné komunikačné znalosti.

                                               Samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť.

                                               Znalosti problematiky v oblasti životného prostredia výhodou

Pracovné skúsenosti – prevádzkovanie technológie (čistička odpadových vôd, neutralizačná stanica príp. iné ) výhodou

Mzdové podmienky                 Brutto mzda 1.260 Eur / mesiac + odmeny po skúšobnej dobe na základe dosiahnutých výsledkov (po skúšobnej spolu cca 1.600 Eur brutto / mesiac)

Mám záujem