Prijímací technik/skladník, prevádzka Trnava

Hľadáme ľudí, ktorí majú radi ekológiu a čisté životne prostredie "Sme tu pre nás"- každý z nás môže pridať ruku  dielu. Pridáš ju aj Ty?

Spoločnosť Detox s.r.o. príjme na svoju prevádzku v Trnave šikovného, komunikatívneho a fyzicky zdatného zamestnanca na pozíciu prijímací technik.

Práca sa vykonáva v 1 zmennej prevádzke od 7:00 -15:30

Miesto výkonu práce: Trnava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca na VZV, zber, nakládka, vykládka
  • Označovanie skladovacích obalov identifikačnými listami,
  • Vedenie evidencie vratných obalov,
  • Vypĺňanie sprievodnej dokumentácie
  • Zabezpečenie plynulého chodu prevádzky odpadového hospodárstva
  • Pre výkon práce je potrebná fyzická zdatnosť a preukaz na elektricky VZV, výhodou prax.

Pracovný čas - 40 hod / týždeň

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať priamo vedúceho prevádzky:

p. Milan Biskorovajný  + 421 907 342 927

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • prémie po skúšobnej dobe,
  • benefity spoločnosti podľa mzdovej smernice,
  • všetky ostatné zákonné príplatky budú prepočítané podľa odpracovaných hodín v danej príplatkovej skupine,
  • stravné lístky v hodnote 4 €,

Informácie o výberovom konaní:

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Mzdové podmienky:

  • Priemerná mzda 6,50 Eur v hrubom
  • Možnosť zvýšenia mzdy po odpracovaných rokoch
  • Príplatky za zmeny podľa zákonníka práce
  • Príspevok za pravidelnú dochádzku, zlepšovacie návrhy, komunikáciu s riadiacimi pracovníkmi
  • Po odpracovaných rokoch  možnosť získania 13-14. platu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Mám záujem