Oblastny manager predaja

Spoločnosť DETOX, s.r.o. vypisuje výberové konanie na pracovnú pozíciu:

Oblastný manažér predaja

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto výkonu               Závod Rimavská Sobota (obchodný región - Východné Slovensko)

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oblastný manažér predaja vykonáva obchodnú činnosť  poskytovaním komplexných služieb v odpadovom hospodárstve vo zverenom regióne a zodpovedá za:

  • Starostlivosť o databázu existujúcich zákazníkov,
  • Aktívne vyhľadáva a získava nových zákazníkov,
  • Uskutočňuje obchodné návštevy,
  • Vedie obchodné rokovania,
  • Vedie obchodnú agendu s klientmi v elektronickej a písomnej forme,
  • Za plnenie obchodného plánu zvereného regiónu, plánu obchodného úseku,
  • Za plnenie zadaných úloh,
  • Dodržiavanie platobných podmienok a stav pohľadávok vo zverenom regióne

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. alebo II. stupňa

Zameranie, odbor: Technické alebo ekonomické zameranie

Vodičský preukaz:  Skupiny B

Znalosti: Úroveň práce na PC v programoch WORD, EXCEL, OUTLOOK -  pokročilý

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • Prax v oblasti obchodu min. 2 roky,
  • Prax v oblasti služieb v odpadom hospodárstve výhodou,
  • Vynikajúce vyjednávacie schopnosti,
  • Strategické a koncepčné myslenie,
  • Samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a precíznosť,
  • Výborné komunikačné znalosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom komplexné
environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie, sanácie a celkový outsourcing odpadového hospodárstva.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Od roku 2001 má spoločnosť zavedený ako jedna z prvých v danej oblasti Systém environmentálneho manažérstva podľa medzinárodnej normy STN EN ISO 14001:2004,.
Naším cieľom je byť dodávateľom prvej volby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Iné služby

Informácie o výberovom konaní:

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností a telefonického kontaktu posielajte na e-mail: dana.hlavacikova@detox.sk

V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Detox s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

DETOX s.r.o.
Zvolenská cesta 139
Banská Bystrica
Prevádzka: Rimavská Sobota, Košická cesta 2923
Mail: dana.hlavacikova@detox.sk

Mám záujem