Chemik - Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto): základný plat 950 € brutto, priemerný plat 1000 ÷ 1100 € brutto

Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer,

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca na hale, v sklade chemikálií alebo v teréne počas špeciálnych čistiacich akcií

príjem a triedenie odpadov

obsluha zariadení na zhodnocovanie, zneškodňovanie odpadu

prečerpávanie kvapalných odpadov z pôvodných obalov do nádrží alebo iných obalov

nakládka kontajnerov a manipulácia so sudmi, manuálne aj pomocou VZV (nutné oprávnenie na VZV).

vypisovanie sprievodnej dokumentácie k prijatému odpadu,

vykonávanie obhliadok a zberu chémie a jej následné triedenie

ide o fyzicky náročnú prácu,

je potrebný zodpovedný prístup, požadujeme vysoké pracovné nasadenie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou,

Zameranie, odbor: chemické

Vodičský preukaz: B, oprávnenie na vedenie VZV

Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, zodpovednosť, ochota pracovať podľa potreby, samostatnosť

Mám záujem